Hizmetlerimiz
Özel Grafik ve Tasarım Çalışması

Fikirden nihai ürüne………

Tasarım ekibimizin felsefesi herhangi bir tasarım fikirini gerçeğe dönüştürmektir. Ambalaj ürünün kimliğidir. Ürünü uzun süre taşıyan, firma kimliğinin en dıştaki halkası olan ona yakışan, tüketiciye ürünü ve firmayı anlatan, ürünü bozulmadan muhafaza eden, kolay kullanılan bir kimlik... Ambalaj tasarımının pazarlanan ürüne yakından bağlı olduğunun bilincinde olan Tasarım ekibimiz, müşteriye özel ambalaj tasarımında ;kalite farkedilirlik, fonksiyonellik ve teknik çözümde yeterlilik gibi değerler ile işe başlar.

Çağlayan Plastiğin uzman grafik tasarım ekibi . Kurumsal kimliğinizi kullanarak size özel esnek ambalaj tasarımılarını fikirlerini üretim platformuna taşır.

Uzman Grafik Grubumuz ile Firmanızın Başarısını Hızlandırın

Grafik tasarım ekibimiz,teknik becerilerinin yanısıra tutku ve yetenek ile ekibin başarısının temelini oluştururlar. Çağlayan Plastikte her proje için "işi en iyi şekilde tamamlamak" ve müşteri memnuniyeti yaklaşımını bulacaksınız. Bizi diğerlerinden ayıran kültürünün nüvesi de budur..

Eğer grafik tasarım-baskı ihtiyaçlarını karşılayacak olağanüstü bir kaynak arıyorsanız, o zaman hemen bize davet ediyoruz. Sizinle tanışmak ve çalışmak bizim için mutluluktur.

Kaliteli Baskı ve Mühendislik

Çağlayan Plastik özel flekso hattı ve 6 renge kadar sürekli form baskılı ürünler ile hizmetini sunmaktadır. Biz özel polietilen ambalajların baskılı imalatı konusunda uzmanlığımızı ve titizliğimizi müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyarız.. Eğer kaliteli özel baskılı plastik torbalar veya esnek ambalaj poşetleri arıyorsanız bize ulaşın.

Üretim – Ambalaj

Üretim sürecinde sipariş ürünün üretim işlemleri başladıktan sonra. Ürününüz özel olarak hassasiyetle nihai ürün, kontrolu yapılıp paketlenir ve müşterinin istediği gibi etiketlenir.