Vizyon & Vizyon

Vizyonumuz

Operasyonel Mükemmellik ve Üstün Müşteri Hizmetleri sayesinde Esnek Ambalaj sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir olmak . Müşterilerimize en iyi ve özel ambalaj ürünleri sunmak. ürünleri, Çevre ve İnsan Sağlığını Esas Alarak, Etkin, Verimli ve Kaliteli Olarak üretmek,hayatın her alanında kullanılır ürünler tasarlamak ve tutku ile bütün bunları yapacağımıza inanmaktır.

Misyonumuz

Ticarette onaltı yılı aşkın deneyime sahip bir ekiple En İyi Hizmet, Kalite ve Değeri müşterilerimize sağlayarak müşterilerimizin Saygı ve Güvenini kazanmak. Ayrıca yenilikçi bir şirket olarak müşterilerimizin çıkarklarına olan, ürün geliştirme taahhüdümüzü devam ettirmek, sürdürülebilir, yenilikçi, sorumlu ve faydacı çözümler sunmak yoluyla toplumsal gelişime ve öncülük etmektir.

Felsefemiz

Firmamıza onur kazandırmaktır.

Kalite Politikamız

• Tüm yasal düzenlemeler ve standartların ötesinde alanındaki uygulamalarıyla, Çağlayan Plastik müşterilerine sektördeki en güvenilir ürünleri sunmaktadır.

• Müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışan memnuniyetini sürdürme anlayışıyla, Çağlayan Plastik devam eden eğitimleri, şirket içi iletişim ve bilgi paylaşımı sayesinde yüksek oranda katılım sağlamaktadır.

• Devam eden tüm iyileştirme çalışmaları doğrultusunda,Çağlayan Plastik çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığına büyük önem verdiğini göstermektedir.

• Çağlayan Plastik, Alt tedarikçilerine kadar tüm alanlarda kalite politikasını sürdürmek için gerekli özeni üretim sürecinin her aşamasında uygulamaktadır.

• Çağlayan Plastiğin Kalite politikasının gelişiminden ve düzenlemesinden Tüm çalışanlar sorumludur.